Друк на футболках

Друк на футболках у Києві – створіть свій неповторний стиль

Друк на одязі досить популярна послуга, адже з її допомогою можна виділитися, прикрасивши малюнком звичайнісінький одяг, у тому числі футболку. Причому вартість послуг із нанесення готової картинки або індивідуально зробленого малюнка є досить доступною. То чому б не скористатися такою пропозицією? Тим більше, що у Києві свої послуги пропонує чудова студія «ОтпечатОК», яка виконає цю роботу не лише швидко, а й якісно.

Технології друку на футболці

Якщо ви стикаєтеся з перенесенням малюнка на тканину вперше, напевно, вам буде цікаво, яка технологія для цього використовується. Існує безліч варіантів, як виконати нанесення зображення на футболку, щоб готовий виріб вийшов не лише красивим, а й зручним. Розглянемо найпопулярніші способи.

Ціни на друк на тканині:

Матеріал Тираж/розмір друку 1шт + 3 5 - 10 11 - 20 21 - 50 від 70
Плівка
Флекс
А6 65 60 55 50 45 40
А5 85 80 75 70 65 60
А4 150 145 140 135 130 125
А3 295 290 285 280 275 270
Термотрансфер
на білу тканину
А4 100 98 96 94 92 90
А3 200 198 196 194 192 190
Прямий друк на білу тканину А6 75 70 65 60 55 50
А3 235 230 225 220 215 210

Цифровий друк

Прямим цифровим друком називають прогресивну технологію, що дозволяє оперативно та без проміжних етапів виконати перенесення малюнка на тканину. Зазвичай її використовують, коли потрібно виконати друк невеликого тиражу або навіть одиничних виробів.

Переваги розглянутого різновиду друку:

 • можливість використовувати градієнтні переходи та виконувати малюнки з деталізацією;
 • може використовувати будь-яку тканину, окрім синтетики;
 • малюнок буде стійким до прання та впливу ультрафіолету.

Хоча слід зазначити і про недоліки:

 • можна використовувати виключно ручне прання;
 • друкувати можна лише невеликі тиражі;
 • перш ніж розпочинати друкувати, потрібна попередня підготовка.

Але, зрештою, ви отримаєте чудову футболку з оригінальним принтом. А все тому, що оскільки вид друку не має обмежень пов'язаних з вибором кольору тканини або картинки.

Сублімаційний друк на футболці

Ідеальне рішення для нанесення картинки на велику кількість футболок (від 50 до 100 тисяч штук). До речі, цей різновид друку ще називають прямим трафаретним. Вона користується популярністю завдяки тому, що зроблені з її допомогою малюнки виходять досить чіткими та яскравими завдяки гарним пластизольовим або водним фарбам. Ці фарби використовуються для створення оригінального оформлення картинки.

Найпопулярніші ефекти:

 • принт, оформлений блискітками;
 • витравлені фарби, які використовуються для нанесення картинки на виріб із темної тканини;
 • використання об'ємних візерунків;
 • металізовані для надання ефекту позолоти, глянцю чи сріблення.

Друк із використанням цієї технології можливий лише на футболках світлого кольору, до того ж за умови, що тканина синтетична. Щоб малюнок опинився на тканині, використовується термоперенесення за допомогою спеціального преса. Термотрансфер на тканинах з невеликою часткою синтетики швидше тьмяніє.

Плюси:

 • немає обмежень за кольором малюнка;
 • принт стійкий і витримує прання до 50 разів завдяки тому, що фарба проникає в тканину;
 • термоперенесення дозволяє прасувати річ без ризику зіпсувати праску чи малюнок;
 • доступні ціни.

Мінуси:

 • друк може використовуватись виключно на синтетичних футболках;
 • замовивши річ, виготовлену за технологією термонанесення, доведеться трохи зачекати.

Враховуючи всі плюси та мінуси технології, можна собі вирішити, чи варто її використовувати. Але подібний друк справді популярний.

Шовкографія

Друк за цією технологією використовується, коли потрібно працювати із середнім чи маленьким тиражем. Наприклад, оформляючи замовлення на 50 та більше футболок.

Переваги даного виду друку:

 • за вартістю це один із найвигідніших способів оформлення футболок малюнками;
 • замовлення виконуються швидко;
 • картинка виходить стійкою;
 • можна робити різноманітні спецефекти.

Але є у способу та недоліки:

 • нанести на тканину принт у вигляді фото досить складно;
 • перш ніж нанести малюнок, потрібно підготувати тканину та обладнання, що займає час.

Шовкографія чудово справляється з нанесенням емблем, картинок, логотипів та написів. Щоправда, доведеться змиритися з тим, що в рамках однієї партії можна зробити лише один малюнок.

Термоаплікація або флексовий друк

Друк такого формату має на увазі використання кольорової плівки, яка нарізається на плотері, після чого збирається як звичайна аплікація, формуючи готовий малюнок. Флекс має на увазі, що зафіксувати малюнок допомагає термопрес.

Друк має такі переваги:

 • можливість вибрати будь-який принт, як за кольором, так і за фактурою;
 • можна друкувати на футболках різних кольорів без шкоди для яскравості картинки.

А ось із мінусів можна виділити:

 • замовлення доводиться відносно довго чекати.

Натомість малюнок буде чітким та об'ємним.

Термотрансферна технологія нанесення принта на футболку

Як і у флексовому методі, це друк непрямого типу, коли малюнок не вбирається у тканину футболки. Емблема або інше зображення виявляється на футболці за допомогою термопресу.

Метод має такі переваги:

 • можливість нанесення кольорового візерунка;
 • висока швидкість роботи;
 • можна використовувати на футболках із будь-якої тканини.

Що стосується недоліків, вони такі:

 • у рамках типажу міняти картинку не можна – кожна футболка буде з однаковим малюнком.

Проте такий друк має доступну ціну.

Популярні принти на футболках

Крім способу друку, важливу роль відіграє принт, який необхідно нанести на футболку, тому давайте докладніше розглянемо, друк яких малюнків залишається в тренді:

 1. Логотипи. Як правило, їх використовують на формі, але іноді логотипи відомих брендів виступають як цікавий принт для футболок. Така футболка, як правило, має мінімалістичний дизайн, тому буде доречною у будь-якому гардеробі.
 2. Напис. Футболка з написом просто маст-хев будь-якого гардеробу. На виробі може красуватися як окреме слово, так і довга фраза. Головне, щоб фраза запам'ятовувалася, а нанести її на тканину в Києві кілька хвилин. Шрифт може бути великим або дрібним. Правда, бажано, щоб вам подобалося і відображало суть людини, яка носитиме цю річ. Особливо ефектно напис виглядатиме на білій футболці, тим більше, що в такому випадку можна використовувати будь-який друк.
 3. Портрети. Як правило, портрети чудово виглядають на оверсайз футболках. Це може бути як чорно-білі зображення, і кольорові. Стилі також можуть бути різні, від реалізму до абстракції.
 4. Tie Dye. Це особливий вид принта, що можна дізнатися з характерних кольорових переходів, якими прикрашається футболка. Принт може бути яскравим, так і з використанням пастельних фарб.
 5. Поп-арт. Футболка у цьому стилі зазвичай прикрашена яскравими малюнками з коміксів, фільмів чи мультиків. Також часто на тканину переносять фото знаменитостей тощо. Головна особливість цього оформлення – яскравість на межі сюрреалізму.
 6. Квіти. Звичайно, це не новинка, але друк квіткових малюнків одна із найпопулярніших послуг після оформлення одягу емблемами. Щоправда, зазвичай подібний одяг у Києві замовляють дівчата. Хоча добре підібраний квітковий принт може підійти молодим людям.

Друк малюнків на одязі стає все моднішою послугою, що дозволяє оригінально виділити себе. І якщо Київ ваше рідне місто, можете сміливо замовляти оригінальне вбрання у студії «ОтпечатОк».

Питання/Відповіді

✚Де в Україні можна замовити друк на футболках?

➢Друк на футболках можна замовити на нашому сайті з доставкою по всій Україні.

✚Які технології ми використовуємо для друку на футболках?

➢Для друку на футболках ми використовуємо такі технології як: цифровий друк, сублімаційний друк, шовкографія, термоаплікація або флексовий друк, термотрансфер.

✚На яких футболках ми робимо друк?

➢У нашій поліграфії ви можете замовити друк на класичних футболках, футболках поло та толстовках.

✚Які є способи доставки замовлення?

➢Доставка по Україні та по Києву можлива за допомогою служби експрес-доставки Нова Пошта, також ви можете самостійно забрати замовлення з нашої поліграфії.

× Photo