Друк фотографій, фотодрук

ДРУК ФОТОГРАФІЙ У КИЄВІ

Терміново потрібно роздрукувати фотоматеріали? Компанія «ОтпечатОК» здійснює друк фото у Києві щодня до вечора. Зробити замовлення можна, прийшовши в робочий час – ми скопіюємо файли з флешки чи іншого носія. Також пропонуємо надіслати фотографії через інтернет, вказавши бажаний тираж. Адреса електронної пошти є у «Контактах». Залишіть побажання до замовлення у супровідному тексті.

Ціни на фото

Формат / Тираж 1 — 50 51 — 200 201 — 500
10х15 см 10 9,5 9
13х18 см 15 13 12
15х21 см 15 13 12
21х30см (А4) 30 25 22
30х42 см (А3) 50 45 40

Реставрація та друк фото у Києві

Чи є старі фото, які пошкоджені? Їх можна відновити шляхом грамотної реставрації. Таке замовлення теж легко оформити в режимі онлайн – достатньо надіслати відсканований знімок.

Чи не задоволені тим, як вийшли на фотографії? Іноді ті, що невдало вийшли, або ефект червоних очей можуть зіпсувати по-справжньому хороший кадр. Виправити це можна, додавши до замовлення послугу корекції кольору – професіонали усунуть всі недоліки. Тим, хто збирається оформляти документи, швидше за все, потрібно буде фотодрук стандартного формату 3 на 4. Щоб не витрачати час, замовте доставку – готові знімки доставлять на таксі за рахунок покупця за потрібною адресою.

Якщо потрібно терміновий друк фотографій, ми займемося вашим замовленням відразу після отримання файлів та вказівок. Ціна залежатиме від обсягу роботи та термінів виконання.

Замовляючи реставрацію фото, клієнти можуть прийти зі своїм зображенням. Якщо немає часу на зустріч, відскануйте зображення та надішліть його електронною поштою. Також пропонуємо скористатися послугою доставки – готова продукція буде доставлена ​​на таксі на потрібну адресу.

Чому саме «ОтпечатОК»?

Ми готові взятися за завдання будь-якої складності:

  • виконати друк фото на матовому чи глянцевому папері;
  • провести реставрацію та роздрукувати фотографії;
  • роздрукувати фото а4 чи іншого формату (10 на 15, 30 на 40);
  • підготувати у строк великий тираж.

Цифровий фотодрук виконується на професійній техніці, що помітно за якістю готової продукції. Залишились питання? Задайте їх по телефону – менеджер із задоволенням на них відповість.

× Photo