Листівки

ДРУК ЛИСТІВОК У КИЄВІ

З давніх-давен листівки вважаються традиційним подарунком до свята. Сучасні технології дали можливість надати звичайному сувеніру оригінального вигляду – друк листівок з будь-якими малюнками розширює ваші можливості. Адже нетривіальне зображення чи іменне привітання обов’язково порадують винуватця урочистостей!

Студія поліграфії «ОтпечатОК» надає послуги з нанесення малюнків різного рівня складності на папір чи картон. Ви можете використовувати власний ескіз або замовити листівки із запропонованих у каталозі варіантів. У будь-якому випадку підсумковий результат здатний здивувати – якість друку відповідає всім вимогам!

Які листівки ми виготовляємо?

Різноманітність різних ілюстрацій та написів, які наносить на друковану продукцію наша компанія, вражає. Ви можете замовити листівку з фото чи репродукцією картини, гарним краєвидом чи смішною карикатурою з прикольним написом. Під час створення ілюстрацій фахівцями враховуються всі побажання замовника. Ви самостійно:

  • вибираєте кольорову гаму;
  • визначаєте формат виробу;
  • замовляєте нанесення додаткових оригінальних деталей, малюнків, підписів.

Якщо потрібно надрукувати листівки у найкоротший термін, вкажіть цю інформацію при оформленні заявки.

Ми виконаємо всю роботу максимально швидко, і ви отримаєте готові вироби точно у вказаний час. Ми не обмежуємо асортимент продукції, що пропонується, і прагнемо постійно збільшувати його – для замовлення доступний друк на листівках до дня народження, нового року, ювілею, корпоративної дати або будь-якої іншої події в житті. Красива картка порадує близьку людину і без приводу, вона стане чудовим нагадуванням про важливі моменти.

Яка вартість друку?

Залежно від того, скільки екземплярів друкованої продукції ви бажаєте отримати, і яка потрібна швидкість їх виготовлення, розцінки на листівки на замовлення можуть змінюватись. При ціноутворенні враховані всі деталі – обсяг робіт, їх складність, кольорова гама, якість паперу та фарби. Не забувайте – при придбанні великої кількості карток їхня вартість буде значно нижчою.

Ми не завищуємо цифри у прайсі та прагнемо зробити наші послуги доступними для кожного! Друк на листівках – чудова нагода порадувати коханих, рідних та друзів, а також привітати зі святом колег по роботі. При оптовому замовленні однакових вітальних картинок на вас чекають приємні знижки на друк. У будь-якому випадку, скільки б екземплярів ви не замовили – один чи кілька сотень – прийнятна ціна вас здивує! Яскраві, незвичайні листівки стануть чудовим доповненням до подарунка або окремим знаком уваги.

Адже кожному приємно отримати на честь урочистостей невеликий та несподіваний сюрприз! Особливо якщо вона створена спеціально для конкретної людини і повністю відповідає її світогляду, характеру та уподобанням. Недорогий друк листівок з фото набирає все більших обертів популярності. Адже таким чином ви отримуєте не просто фотокартку, а оригінальний виріб, надрукований на цупкому папері, доповнений написом, рамкою або іншими елементами, вибрати які можете самі.

Переваги співпраці зі студією «ОтпечатОК»

Наша друкарня має всі необхідні пристрої для першокласного друку зображень будь-якої складності. Тонкі лінії не будуть змащені та розмиті, а кольори підбираються відповідно до вихідних. Ви отримаєте чіткі та красиві картинки, які довгі роки будуть нагадуванням про важливі події та приємні життєві моменти. Друк листівок на замовлення у студії поліграфії «ОтпечатОК»  – це:

  • надійність та довговічність продукції;
  • суворе дотримання термінів виконання замовлення;
  • контроль якості кожного екземпляра;
  • реалізація найскладніших ідей.

Якщо у вас немає готового ескізу для створення листівки, наші дизайнери допоможуть у його розробці з урахуванням усіх тонкощів і побажань.

Як оформити замовлення?

Листівки на замовлення доступні для мешканців столиці в широкому асортименті. Якщо ви знаходитесь у Києві – відвідайте нашу студію та обговоріть побажання з менеджером на місці. Ще один варіант зручний для тих, хто обмежений у вільному часі або не може приїхати до нас з інших причин – залиште заявку на сайті, заповнивши форму, або зв’яжіться з нами по телефону. Цифровий друк листівок виготовляється на сучасному обладнанні з використанням високоякісних витратних матеріалів. Будьте впевнені – навіть онлайн замовлення буде виконане на відмінно!

× Photo