ЧОРНО-БІЛИЙ ДРУК

Чорно-білий друк у друкарні “ОтпечатОК”

Який вид послуг найбільш популярний у поліграфічній сфері? Чорно-білий друк і в цьому немає сумнівів. Її активно використовують, щоб створити чи роздрукувати:

  • книги;
  • брошури;
  • листівки;
  • документи;
  • анкети;
  • звіти і т.д.

Чорно-білий відбиток на папері виглядає лаконічно та візуально привабливо. Водночас ціна друку залишається невисокою, хоча й дає продукт високої якості. Низька вартість та швидке виконання робіт (як малого, так і великого тиражу) – секрет стабільності попиту на послугу.

Особливості чорно-білого друку у Києві

Чорно-білий друк передбачає нанесення зображень виключно чорного та сірого кольорів різних відтінків. Використовуючи виключно чорне чорнило, вдається суттєво знизити витрати на виробництво. Друк документів і дипломів робиться максимально швидко і якісно, ​​хоча подібне оформлення кольорів не порівняти з насиченістю кольорової поліграфії. З іншого боку, буйство фарб далеко не завжди вважається доречним і, якщо застосування кольорових барвників виглядає, як надмірність, вибір на користь чорно-білого формату дозволяє суттєво заощадити.

Чорно-білий друк у друкарні “ОтпечатОК” використовується для оперативного друку документів та будь-яких поліграфічних продуктів у звичних форматах, наприклад, А4, а також для персоналізації виробів нестандартного розміру. Професійне цифрове обладнання дозволяє здійснити барвистий одно- та двосторонній друк малим та великим тиражем. Вибір на користь якісного паперу різної щільності – запорука отримання яскравого та довговічного відбитка.

Друкарня – простий і швидкий спосіб замовити друк поліграфії потрібного формату. Тут клієнту нададуть грамотну консультацію та комплексний підхід. При необхідності він зможе не лише роздрукувати матеріали, а й зробити обкладинку диплома або заламінувати документи, а також вибрати будь-яку іншу послугу, яка максимально задовольнить існуючі потреби. Ми – працюємо лише для вас!

× Photo