БРОШУРИ

ДРУК БРОШЮР У КИЄВІ

Ціна брошури залежить від кількості сторінок, щільності паперу, одностороннього або двостороннього друку. Для прорахунку вкажіть всю цю інформацію та надішліть нам на пошту, найближчим часом зв’яжеться з Вами наш менеджер.

Брошура є одним із найбільш затребуваних видів рекламних поліграфічних виробів. Вона має як інформаційне, так і рекламне значення. Правильно скомпонована брошура познайомить потенційних клієнтів із товарами та послугами вашої фірми. Якісний рекламний виріб, виконаний з урахуванням усіх ключових елементів маркетингу, підсвідомо наведе клієнтів на думку про придбання товару чи замовлення послуг.

Переваги використання брошур у рекламних цілях

Виготовлення брошур у готовому вигляді, яким займається наша друкарня, є чудовим рекламним інструментом. Красива та інформативна брошура допоможе виділитися серед конкурентів та привернути увагу саме до вашої продукції.

Брошури роздають на виставках, конференціях, та різних комерційних організаціях для того, щоб познайомити потенційних клієнтів із продукцією компанії. На сьогоднішній день друк брошур – це недорогий та ефективний спосіб проінформувати покупців про вашу організацію, послуги та товари. Крім того, цей рекламний інструмент допоможе створити правильний імідж компанії та підвищити її комерційну ефективність. Наша друкарня пропонує друк брошур у Києві за доступною ціною. У нас ви можете замовити друк різних форматів брошур, починаючи від А3 до А6. Замовити можна прямо з домашнього комп’ютера, скориставшись послугами сайту.

Така багатосторінкова продукція у вигляді брошур застосовується для створення ресторанного меню, рекламних каталогів для клієнтів та багато іншого. Крім рекламних брошур ми здійснюємо друк інструкцій, посібників, методичних матеріалів та багато іншого.

Переваги замовлення брошур у нашій компанії

Замовляючи послугу у нашій друкарні ви отримаєте:

  • Проведення оперативного цифрового друку невеликими тиражами протягом одного робочого дня;
  • Друк будь-яким тиражем, починаючи від 5 штук;
  • Послуга ламінування обкладинки;
  • Друк на щільному якісному папері;
  • Використання всіх форматів (від А3 до А6);
  • Можливість замовлення індивідуального дизайну;
  • Доступні ціни та комфортна доставка.

Наша друкарня використовує для виготовлення брошур та інших подібних виробів сучасне цифрове обладнання. Завдяки цьому забезпечується відмінна швидкість друку та чудова передача кольору. Співробітники друкарні гарантують високу якість брошур, продуманий дизайн та презентабельний зовнішній вигляд.

Як замовити друк брошури у нашій друкарні?

Ми пропонуємо різні варіанти замовлення брошур у нашій друкарні. Перш за все, ви можете завантажити макет з певної сторінки. Для цього слід переглянути каталог та визначити відповідний макет. Якщо макет створюється відповідно до друкарських рекомендацій, він пройде автоматичну перевірку, проведену системою. Також система перевіряє макет на наявність помилок. Якщо все нормально, клієнт може закінчити оформлення замовлення після вибору необхідної кількості комплектів та додаткових опцій. За наявності будь-яких помилок клієнт може виправити, орієнтуючись на вимоги до макету. Другий варіант – це замовлення дизайну у нашої друкарні. Для того, щоб дизайнер розпочав роботу, слід завантажити картинки вашого бренду та розставити їх у необхідному порядку, попередньо підписавши. Після цього фахівцю потрібно буде докладно пояснити усі ваші побажання. Також потрібно вибрати формат брошури. Зокрема, вибираються розміри у розвороті мм. Після цього дизайнер покаже вам макет брошури, який клієнт повинен буде затвердити. За потреби завжди можна внести необхідні зміни в залежності від ваших індивідуальних побажань.

Далі після затвердження дизайнер відправляє макет на друк. Якщо все зроблено правильно, ви отримаєте брошури в готовому вигляді з доставкою в будь-яке зручне для вас місце. Ціни на виготовлення брошур з послугами дизайнера у Києві ви можете дізнатися на нашому сайті.

Крім цін, на сайті ви можете знайти інформацію щодо термінів виготовлення продукції, тиражі та багато іншого. За допомогою спеціального калькулятора ви можете уточнити, скільки коштуватиме ваше замовлення на друк брошур. Система автоматично підрахує вартість потрібної кількості сторінок. Для цього не забудьте вказати тираж під час оформлення замовлення онлайн. Варто пам’ятати, що при замовленні друку брошур у великому тиражі, терміни друку можуть змінюватись, тому система не може їх точно визначити в автоматичному режимі. У зв’язку з цим у таких ситуаціях рекомендується дізнаватись терміни у менеджерів.

× Photo