Наклейки

ДРУК НАКЛЕЙОК І СТІКЕРІВ У КИЄВІ

Сьогодні багато хто займається виробництвом власних напоїв. Хтось спеціалізується на різних видах алкоголю, інші варять компот чи готують морс, продають домашнє молоко. У будь-якому з цих випадків молодим підприємцям буде цікаво виготовлення наклейок на замовлення. Оригінальні стікери на пляшки та баночки – це те, що виділить вашу продукцію серед інших.

Друк наклейок у Києві – допомога вашому бізнесу

Бажаєте залучити нових покупців? Тоді варто подумати про оформлення своїх товарів. Навіть найкращий продукт потребує реклами. Інформаційні наклейки забезпечать її у повному обсязі – вкладення окупиться найближчим часом.

Переваги наклейок у тому, що вони:

  • привертають увагу покупця;
  • дають уявлення про товар;
  • допомагають запам’ятати назву виробника;
  • підвищують імідж фірми.

Щоб не витрачатися даремно на друк наклейок, заздалегідь продумайте їхню концепцію, інакше реклама не буде ефективною. В ідеалі макет повинен містити ваш логотип та назву товару, його основні характеристики. Якщо кольорові етикетки, то цікавити потенційного покупця вони будуть більше, ніж чорно-білі.

Виготовлення стікерів корисне для власників фітнес-центрів чи кафе, салонів краси. Це підвищить статус закладу в очах відвідувачів. Також друк наклейок можна замовити для урочистої події. Наприклад, останнім часом модно клеїти етикетки на пляшки шампанського або іншого елітного напою, який потім дарують на весілля або ювілей.

Немає ідей? Пропонуємо скористатися готовими макетами та шаблонами. У разі чого завжди можна внести правки, перш ніж друк стікерів буде виконано. Для наклейок можна використовувати будь-які зображення – свої ескізи та малюнки, фотографії, логотипи, зображення з Інтернету.

Головна умова – хороша якість макету. Але, якщо фотографія вимагає реставрації або корекції кольору, ми з радістю допоможемо поліпшити її. Зробити це можна за допомогою спеціальних програм.

Виготовлення наклейок на замовлення: чому ми?

Друк наклейок у Києві – дуже розповсюджена послуга, і ми надаємо її з огляду на побажання кожного клієнта. Зручне розташування дозволяє легко знайти компанію «ОтпечатОК». Ми також приймаємо замовлення на термінове виготовлення друкованої продукції.

Цифровий друк наклейок виконується на професійному устаткуванні. Ми використовуємо лише папір відмінної якості, який тривалий час зберігає товарний вигляд. Готове замовлення клієнт отримує на плівці, що самоклеїться – нанести її самостійно на основу простіше простого. Залишились питання? Менеджер готовий відповісти на них у телефонному режимі або електронною поштою. Якщо є хвилинка, заходьте до нас у гості – ми покажемо варіанти оформлення продукції наклейками, розповімо про ціни та тиражі докладніше.

Питання/Відповіді

✚Де в Україні можна замовити термінове виготовлення наклейок?

➢Термінове виготовлення наклейок та стікерів можна замовити на нашому сайті з доставкою по всій Україні.

✚Який матеріал ми використовуємо для друку наклейок?

➢Для друку наклейок ми використовуємо рафлатак (самоклейку).

✚Якого розміру наклейки можна замовити у нашій поліграфії?

➢У нашій поліграфії ви можете замовити друк наклейок розмірів А6, А5, А4, А3.

Які є способи доставки замовлення?

➢Доставка по Україні та по Києву можлива за допомогою служби експрес-доставки Нова Пошта, також ви можете самостійно забрати замовлення з нашої поліграфії.

× Photo