ЛАМІНУВАННЯ, СКАНУВАННЯ

СКАНУВАННЯ ДОКУМЕНТІВ У КИЄВІ

Сьогодні підприємства надають перевагу електронному документообігу, тому активно практикується сканування документів. Процедура передбачає оцифровування паперових носіїв. Розвиток технічного прогресу дозволяє забути про громіздкі шафи, заповнені звітністю. Це також уможливлює діяльність інтернет-компаній, де задіяні віддалені співробітники.

Ціни на ламінування документів

Формат/Тираж 1-5 6-10 11-20 21-50
А3 глянець 40 35 30 25
А4 глянець 20 18 15 13
А3 матова 50 45 40 35
А4 матова 25 23 20 17

Які переваги?

Серед додаткових переваг послуги сканування:

  • зниження оренди – позбавившись необхідності архівного приміщення, легко знайти офіс набагато дешевше;
  • збереження даних – електронна інформація не зношується;
  • швидкість пошуку – знайти потрібні відомості легко за кілька кліків.

Оскільки оцифровування паперових носіїв популярне, у Києві відсканувати документацію найпростіше – професіонали готові запропонувати допомогу за доступними цінами на послуги.

Як відбувається процес?

Паперовий лист переводиться в растровий формат, а потім зберігається у потрібному розширенні (tiff, bmp, jpeg). Потім її обробляють, використовуючи графічний редактор. Така необхідність виникає, коли документ забруднений чи містить помилки. Послуги зі сканування часто передбачають усунення таких огріхів. Сканер для роботи вибирають, виходячи з наступних параметрів документа:

  • вигляд;
  • формат;
  • зміст;
  • якість паперу.

Для сканування використовують будь-яку техніку – від найдоступнішої до дорогої роботизованої, що не вимагає контролю.

Підготовка до сканування

Перед оцифровуванням важливо провести підготовку документації. Її легко звести до двох пунктів.

1. Систематизація необхідної інформації. Передбачає впорядкування паперів за певними принципами:

  • хронології;
  • структуру;
  • порядковий номер.

Це дозволить скоротити за часом процес оцифрування та уникнути плутанини. Сканування документів – справа нехитра, але краще заздалегідь усе відсортувати.

2. Технічна підготовка. Полягає у вилученні скоб і скріпок, розброшування. Безперечно, є універсальні сканери. З їх допомогою легко обробити зброшуровані документи. Але щоб знайти таку техніку, доведеться оббігти весь Київ. Кому ніколи займатися приготуваннями та скануванням самостійно, ті доручають завдання фахівцям. Оцифровані документи можна отримати безпосередньо на електронну пошту та зберегти на робочому комп’ютері. Вартість роботи розраховується індивідуально. Після оцінки обсягу роботи буде повідомлено точну ціну. Вплинути на неї може термін виконання, формат сканованих документів та наявність у замовленні додаткових послуг.

× Photo