Реставрація фотографій

Відновлення та реставрація старих фотографій

Відновлення фотографій – популярна на сьогодні послуга. У кожному будинку є фотоальбом, який зберігає найтепліші спогади та головне сімейне багатство – пам’ять про предків. Час невблаганно мчить назустріч майбутньому, залишаючи все більше улюблених людей та пам’ятних подій у минулому. Як би дбайливо ви не ставилися до старих фотокарток, їх вік надовго продовжити не вдасться. Згодом знімки темніють, тьмяніють, папір стає старим і схильним до найменшого негативного впливу з боку.

Але не треба впадати у відчай, завжди можна відновити старі фотографії. Ця процедура проводиться в онлайн-форматі, тому не хвилюйтеся за збереження вихідного зображення. Щодо нього не проводитиметься жодних процедур. Знімок лише відсканують, і згодом майстер продовжить роботу лише з його віртуальною копією.

Що включає відновлення фотографій?

Реставрація фотографій – це процедура індивідуального неуніфікованого характеру. До кожного фото потрібен свій підхід. Фронт робіт визначається на основі ступеня та характеру пошкоджень фото, а також побажань замовника. Тому ціна може суттєво змінюватись.

Деякі фото вимагають лише незначної корекції кольору, а іноді необхідно глибоке відновлення із застосуванням безліч технологій. Серед основних прийомів, які застосовуються у роботі над старими знімками, можна виділити такі:

 • усунення тріщин, заломів, відблисків, подряпин та плям;
 • зміна чи вирівнювання фону;
 • ретушування;
 • розбиття знімка на кадри та видалення з нього зайвих елементів;
 • зміна розмірів;
 • робота з текстом (додавання/видалення написів);
 • внесення змін до композиції (коли потрібно щось поміняти місцями чи перемістити);
 • відновлення розірваних фото;
 • об’єднання кількох старих фотокарток в одну;
 • вирівнювання кадру та виправлення перспективи;
 • робота з кольором (переведення чорно-білового фото в кольорове, усунення ефекту тьмяності, надання відтінку сепію, часткова колоризація фото).

Наші фахівці допоможуть вам не тільки повернути життя старих старих фото, а й створять на вашу вимогу нові пам’ятні знімки на основі не дуже вдалих оригіналів фото. Наприклад, можна виділити із загальної фотографії конкретну людину та зробити її особистий портрет.

Реставрація старих фотографій дозволить вам створити унікальну спадщину, пронизану вічною пам’яттю та любов’ю до близьких людей, яка переходитиме з рук в руки вашим нащадкам.

Як замовити відновлення пошкоджених фотографій?

Фахівці компанії «ОтпечатОК» зроблять якісну реставрацію фотографій будь-якого рівня складності у найкоротший термін. Ми працюємо без вихідних, гарантуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення та надаємо повну консультацію з усіх профільних питань.

Від вас потрібно лише надати вихідний фотознімок у реальному або сканованому вигляді. Обробка буде проводитись за узгодженим із замовником планом. Обіцяємо, результатом ви залишитеся задоволені!

Питання/Відповіді

✚Де в Україні можна замовити реставрацію фото?

➢Реставрацію фотографій можна замовити на нашому сайті з доставкою по всій Україні

✚Що включає відновлення фотографій?

➢Серед основних прийомів, які застосовуються в роботі над старими знімками, можна виділити наступні: усунення тріщин, заломів, відблисків, подряпин і плям, відновлення розірваних фото, об’єднання кількох старих фотокарток в одну, робота з кольором, розбиття знімка на кадри та видалення з нього зайвих елементів та інше.

✚Як ви можете оплатити ваше замовлення?

➢Замовлення можна сплатити на реквізити Приват Банку, готівкою в поліграфії та на розрахунковий рахунок.

Які є способи доставки замовлення?

➢Доставка по Україні та по Києву можлива за допомогою служби експрес-доставки Нова Пошта, також ви можете самостійно забрати замовлення з нашої поліграфії.

× Photo