БУКЛЕТИ

ВИГОТОВЛЕННЯ БУКЛЕТІВ

Буклети – найпоширеніший вид рекламної продукції, що дозволяє подати інформацію у стиснутій цікавій формі. Зазвичай текст доповнюється яскравими ілюстраціями, а сама листівка може містити кілька розворотів.

Друк буклетів у студії «ОтпечатОК» у Києві проводиться з урахуванням побажань замовника, норм та вимог, що висуваються до оформлення подібної продукції. Брошури виготовляються на крейдованому папері високої якості із застосуванням стійких пігментів.

Оформлення буклетів

Головна мета, яку переслідує випуск і роздача рекламної продукції, – привернути увагу цільової аудиторії.

Досягти її допомагає правильне оформлення та коректне інформаційне наповнення брошур. Виготовлення та друк буклетів у студії «ОтпечатОК» проводиться з урахуванням найдрібніших деталей, серед яких:

  • вибір оптимального типу паперу;
  • можливість нанесення тиснення;
  • підбір розміру та форми шрифту;
  • розміщення ілюстрацій, таблиць.

Крім правильної візуалізації, слід враховувати якість виконання роботи.

Важливо, щоб друк продукції відбувався на професійній техніці, майстер мав достатній досвід і знання всіх нюансів. Подання інформації не повинно бути надто насиченим стилізоване доповненнями та графічною вишуканістю. Невелика кількість шрифтів, чітка структура, зручне розташування матеріалу – запорука успіху рекламної компанії. Яскраві, барвисті буклети не повинні рясніти зайвою інформацією – потенційним споживачам ваших послуг вона ні до чого.

Якісний друк рекламних буклетів у столиці можливий за індивідуальним ескізом, а також з використанням готових текстів та шаблонів. Перед здачею макету у друкарню уважно перегляньте його – приберіть звичайні фрази та «побиті» зображення, доповніть оригінал-макет цікавими фактами про вашу роботу, вкажіть переваги та переваги співпраці з вами. Привертає загальну увагу яскрава реклама, а не стандартні фрази «як у всіх».

Як замовити виготовлення буклетів у Києві?

Друк рекламних буклетів та брошур у Києві – сфера діяльності поліграфії «ОтпечатОК». Постійні та нові клієнти компанії можуть здійснити замовлення на виготовлення буклетів кількома способами:

  • відвідати студію та обговорити деталі буклету на місці;
  • залишити заявку онлайн із зазначенням необхідних параметрів продукції.

Офіс студії, розташований у місті Київ, оснащений обладнанням нового покоління, завдяки чому цифровий друк проводиться у стислий термін. Ознайомитись із прикладами продукції можна на сайті або безпосередньо в поліграфічному центрі.

Вартість послуг

Ціна друку залежить від тиражу, кількості екземплярів, розмірів листівок, обсягу витратних матеріалів, складності роботи. Екстрене виконання замовлення та доставка оплачуються окремо. Вартість друку буклетів у Києві в студії «ОтпечатОК» невисока та доступна кожному. Залежно від обсягу замовлення, вона може змінюватись – оптом завжди дешевше! Демократичні ціни ніяк не впливають на якість результату – воно відповідає всім стандартам і приємно здивує клієнтів. Замовити друк буклетів у столиці можна також по телефону або email.

Залиште контактні дані і менеджер компанії зв’яжеться з вами. Приваблива вартість друку буклетів, висококласний папір, яскраві стійкі фарби, уважне ставлення до наповнення забезпечать успіх рекламної компанії. Не ризикуйте своєю репутацією – працюйте виключно із профі!

× Photo